Laptopta yayın için i5-10300h vs GTX1650

cuquli

Kilopat
Daha fazla  
Twitch de yayın yapmak için kodlayıcı oyundan oyuna değişir ama genel olarak X264(işlemci) mü yoksa nvec(GPU)mi seçilmeli. İşlemcim mi daha güçlüdür? Ekran kartım mı? GTX1650 4 GB128BIT vs. i5-10300h

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch de yayın yapmak için kodlayıcı oyundan oyuna değişir ama genel olarak X264(işlemci) mü yoksa nvec(GPU)mi seçilmeli. İşlemcim mi daha güçlüdür? Ekran kartım mı? GTX1650 4 GB128BIT vs. i5-10300h

Hocam bütçeniz ne kadar? Eğer bütçeniz 8-10k arası ise R7 4800h işlemciye sahip şu laptopu önerebilirim:

İleri de Dual Channel da yaparsınız.

Sorunuzun cevabı olarak işlemci daha önemlidir yayınlar da.

Hangi oyunu oynadığınıza bağlı. İntel i5-10300H yayın için çok yeterli değil.

Hangi oyunu oynadığınıza bağlı. Intel i5-10300H yayın için çok yeterli değil.

Resident Evil 7, GTA V, Twin mirror, Forest, Beyond Two Souls, genel olarak Survival hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Şimdiilik oynadıklarım bunlar.
Hocam bütçeniz ne kadar? Eğer bütçeniz 8-10k arası ise R7 4800h işlemciye sahip şu laptopu önerebilirim:

İleri de Dual Channel da yaparsınız.

Sorunuzun cevabı olarak işlemci daha önemlidir yayınlar da.

Şu an laptop üzerinden yayın yapıyorum. Laptopu sattıktan sonra 9-10k bütçem olacaktır. Oynadığım oyunları bir üst metinde belirttim. Cevabınız için teşekkürler <3

Resident Evil 7, GTA V, Twin mirror, Forest, beyond Two Souls, genel olarak Survival hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Şimdiilik oynadıklarım bunlar.

Şu an laptop üzerinden yayın yapıyorum. Laptopu sattıktan sonra 9-10k bütçem olacaktır. Oynadığım oyunları bir üst metinde belirttim. Cevabınız için teşekkürler <3

Attığım laptop o oyunları rahat rahat açar. Ama dolar kuru düşüşe devam ettiği için(yatırım tavsiyesi değildir) alacağınız zaman daha ucuzdan alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı