Laptoptan laptopa veri aktarımı nasıl yapılır?

Cl1ie

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, benim elimde 2 tane laptop var biri babamın diğeri benim, ben babamın bilgisayarındaki verileri kendi bilgisayarıma aktarmak istiyorum ama bütün verileri uygulamalar vs. dahil nasıl yapabilirim bilgisi olan yazabilir mi?
İkimizin de laptop markaları farklı. Benimki HP babamınki Lenovo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer flash falan yoksa, 2 diski kaldıracak masaüstü bir bilgisayar yoksa, en iyi yöntem aynı ağ bağlanıp dosyaları öyle aktarmak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurulu programları da bir bilgisayardan başka bir bilgisayara aktarmak için bu işi için özel bir program kullanmalısınız. Mesela:

"EaseUS Todo PCTrans Pro ile eski bilgisayarınızda yer alan verilerinizi kolayca yeni bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Programlarınızı, resimlerinizi, videolarınızı, klasöerlerinizi vb. dosyalarınızı taşıyabilirsiniz. Örnek olarak bazı programlarda kendiniz için özel ayarlar vardır bunları kaybetmek istemezsiniz veya farklı bir windows sürümüne geçmek istersiniz vb. durumlarda program sizin için çözüm olabilir. Özellikle disk değiştirme işlemlerinizde veri taşıma işini çok daha kolay hale getirebilirsiniz"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı