Laptoptan USB Type-C ile Görüntü Almak

Caesar Edit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Avrasya Üniversitesi Öğrenci
Başlığa ne yazacağım konusunda emin olamadık moderatörlere şimdiden pardon diyorum :)

Arkadaşlar bende MSI Leopard 8RE var ve buna 1 tane HDMI çıkışlı 21 inch monitör bağladım, fakat 2. bir monitör ihtiyacım daha doğdu bunu USB-Type C to DVI ile mi yapacağım yoksa Type-C to HDMI da bağlasam olur mu? Yani şöyle kısa bir bilgi geçebilir misiniz? Teşekkürler :)

380901

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırmızı hdmi kablosunun yanındaki çıkış mini display port mu yada ben mi yanlış görüyorum. Monitörün çıkışı ne ise orneğin hdmi ise hdmi to mini display port alın alırsınız görüntü. .kaliteli bişey alın. Güzel görüntü istiyorsanız.

Portun arkasında Thunderbolt 3 kontrolcü yoksa -ki gördüğüm kadarıyla yok- alamazsınız. Anca USB monitör bağlarsanız görüntü alırsınız.
Recep bey merhaba şuanda yaşadığım inanılmaz büyük bir problem bu konu. Gamegaraj slayer2xl aldım ancak type c çıkışı thunderbolt desteklemiyor. Ben 2. monitörü bağlamak için hdmı haricinde ne yapabilirim? Harici usb type-c to Thunderbolt olabilecek bir dock vs.. bunun bir yolu var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı