Laptopts "W" tuşuna basınca cızrtı sesi geliyor

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Az önce oyunda fark ettim. W tuşuna bastıkça büyük ihtimalle fandan cızırtı sesi geliyor. W tuşunun çevresindeki diğer tuşlara bastığımda (Q, E, 2) cızırtı sesi gelmiyor. Sadece W tuşunda. Acaba bir zararı olur mu ne önerirsiniz?

ne zamandır kullanıyorsun. klavyenin altına kırıntı vs bireyler kaçmıştır yada fan toz tutmuştur. içini açıp derin bir temizlemek gerekli.

Ne zamandır kullanıyorsun. Klavyenin altına kırıntı vs bireyler kaçmıştır ya da fan toz tutmuştur. İçini açıp derin bir temizlemek gerekli.

Yani bayağıdır kullanıyorum. Bilgisayar başında çok fazla yemek yiyen birisi de değilim. Büyük ihtimalle toz falan tuttu. Şu anlık ses gelmiyor ama düzeldi gibi.

Merhaba. Az önce oyunda fark ettim. W tuşuna bastıkça büyük ihtimalle fandan cızırtı sesi geliyor. W tuşunun çevresindeki diğer tuşlara bastığımda (Q, E, 2) cızırtı sesi gelmiyor. Sadece W tuşunda. Acaba bir zararı olur mu ne önerirsiniz?
Evet bende de aynı şekilde sadece w tuşuna basınca ses geliyor yanındaki tuşlardan gelmiyor.

Evet bende de aynı şekilde sadece w tuşuna basınca ses geliyor yanındaki tuşlardan gelmiyor.
O bölgede bulunan fandan geldiğini düşünüyorum ben de. Fakat başka bir sorun da olabilir emin değilim

Yeni konular

Geri
Yukarı