Laptopu Bakıma Verdim Yine Çok Isınıyor

Phoenix055

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
- Ryzen 5 5600
- Sapphire RX 6600
- Asus Prime B550M-K
- Corsair Vengeance 2x8 3200 Mhz
- Kioxia Exceira 1TB- NZXT C650 650W 80+ Gold
- MSI Mag Force M100R
Packarbell EN-TS11 HR 702 tk kullanıyorum. Laptopu bakım için bilgisayarcıya götürdüm her şeyini temizleyin macunlarını yenileyin dedim. Bilgisayarı geri aldığımda yine çok ısınıyor ama benim anlamadığım RAM'lerin olduğu yer ve touchpad (altlı üstlü) çok ısınıyor acaba RAM'lerde sıkıntı mı var bunu nasıl anlayabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İftira atmak gibi olmasın, ama belki Rami değiştirmişler. Touchpad-ın altında da HDD var, o ısndırmış olabilir. Bakımı iyi yapıldığına emin misiniz?

Bakımı nasıl yaptıklarını bilmiyorum RAM'leri değiştirmemişler de neden RAM'ler ısınıyor oncedende öyleydi sogutucu varda oraya gitmıyor hava onde kaldıgı icin islemci ısınır ekran kartı ısınır neyle RAM ısınıyor.
Hic anlam veremiyorum

RAM'ın ısınacağını zannetmiyorum ısnıyorsa ekran kartı, işlemci gibi parçalar ısınır ve çok ısındığı zaman bilgisayar kendini kapatır.
Düşük bir ihtimal virüsden kaynaklanabilir kendi kendine işlemler yapıyorsa kasar ve ısınmaya yol açar. Sen açık olan programlara bir bak gereksizleri kaldır.

Yeni formatladım virüs yok. RAM testi filan yapabiliyormuyuz düzgün calısıyor mu falan diye

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı