Laptopu balonlu naylona sarmak

bed0v1

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımın kamerasında sıkıntı çıktığı için garantiye yolladım fakat büyük bir hata yaptım. Dalgınlıkla dizüstü bilgisayarımın kutusundaki köpükleri kaybetmişim, onun yerine bilgisayarı balonlu naylonla hafifçe sardım ve kutuda fazla sallanmasın diye gazeteyle sıkıştırdım. Hâlâ hafif sallanıyordu, içime kurt düştü bir şey olur mu diye. Hadi gidişte olmadı diyelim, Lenovo iyi kutulayıp gönderir mi tekrar?

Not: Aras Kargo kullanıyorum, en büyük şüphelerimde orada.

İyice paketlediyseniz, bir şey olacağını sanmam. Üstüne "kırılabilir" etiketi de yapıştırsaydınız çok iyi olurdu.
Lenovo da olması gerektiği gibi kutular diye düşünüyorum. İyi düşünelim iyi olsun.

İyice paketlediyseniz, bir şey olacağını sanmam. Üstüne "kırılabilir" etiketi de yapıştırsaydınız çok iyi olurdu.
Lenovo da olması gerektiği gibi kutular diye düşünüyorum. İyi düşünelim iyi olsun.
Tabak çanak kutusundaydı, üstünde kırılabilir işareti vardı. İyice paketledim fakat 2 parmak kadar sallanıp kutunun etrafına çarpabiliyordu maalesef. Bunu okuyanlar varsa acele iş yapmayın. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı