Laptopu FreeDOS mu yoksa Windows'lu almak mı daha mantıklı?

Bu konuyu Bill Gates açmamış ve bahsedilen yöntemin crackten farkı yok.
Windows verileri sattığını söylemiyor. Satıp satmaması da onu ücretsiz yapmıyor. Windows ücretli bir yazılımdır ve bu yazılımı ücretsiz alamazsın.

Dediğin şey şuna benziyor:
"Eti Popkek'i millet parayla alıyor. Ama siz mağazada cebinize saklayarak çıkarsanız bedavaya almış olursunuz. Bu tamamen legal. Çünkü Popkek içerisinde kanserojen maddeler var ve Popkek'in amacı insanları kanser yapıp öldürmek."

İşte tam bu kadar saçma konuştun ve konuşmaya da devam ediyorsun.

Bir bilgisayar yazılımı ile reel hayatta var olan bir şeyi karşılaştırarak zeka seviyeni belli etmiş oldun. İlkokuldan mezun olduktan sonra tekrar gel.

Bir bilgisayar yazılımı ile reel hayatta var olan bir şeyi karşılaştırarak zeka seviyeni belli etmiş oldun. İlkokuldan mezun olduktan sonra tekrar gel.
1 muz fotoğrafı çalmak = hırsızlık
1 muz çalmak = hırsızlık

Uga buga? Anlamak?

İnsanlar PttAVM'den 10 liraya key alarak yasal iş yaptığını sanıyor. KMS kullanmaktan bir farkı yok, sadece virüs riskini azaltıyor.

Şahsen 4 farklı bilgisayarım da key ile aktive edilmiş windowsla çalışıyor, benim işime geliyor kullanıyorum, isteyen gitsin lisans alsın.

Konu sahibi aldığı cevaplardan memnun kaldı mı bilmiyorum, kısaca lisanslı alırsan bilgisayara verdiğin paranın 1000-2000 liralık kısmını Windowsa vermiş olacaksın. Freedos alırsan daha ucuza aktive etme yolları var, kullanımda herhangi bir farkı olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…