Laptopu günde kaç kere şarja takmak normal?

Hocam o zamanda oyunlarda çok ses çıkarıyor.
Oyuncu laptopları şarjda çalışmak üzere tasarlandı. Ekran kartı için gerekli olan enerjinin batarya yerine prizden alması gerekiyor. O kadar donanımı incecik kasalara sıkıştırıldıkları için ısınıyorlar. Bu yüzden yüksek fan sesi çıkartması gayet normal.

Oyuncu laptopları şarjda çalışmak üzere tasarlandı. Ekran kartı için gerekli olan enerjinin batarya yerine prizden alması gerekiyor. O kadar donanımı incecik kasalara sıkıştırıldıkları için ısınıyorlar. Bu yüzden yüksek fan sesi çıkartması gayet normal.
Oyuncu laptopu değil casper s500 ekran kartı:mx230 tf2 oynuyorum şimdided normalmi?

ve arada bir cızırdama çıkıyor.

Hocam
Laptopu 2 yıldır kullanıyorum bataryası %78 kaldı iyimi?

Temizletsem ses sorunu azalırmı 2 yıllık.
Kesinlikle 2 yılda bataryanın %78 kalması normal değil.

Oyuncu laptopu değil casper s500 ekran kartı:mx230 tf2 oynuyorum şimdided normalmi?

ve arada bir cızırdama çıkıyor.
Fan temizliği ve termal macunu değiştirmeyi dene. Ama yine de bataryada oyun oynamnı tavsiye etmem

Son düzenleme:

Geri
Yukarı