Laptopu hafif bir şekilde salladığımda sağ alttan ses geliyor

EmirLex

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba 5 gün önce İtopya'da Lenovo ıdepad gamig 3 almıştım. Laptopu hafifçe sallayınca sanki bilye gibi bir şey yukarı ve aşağı hareket ediyor gibi geldi ses çok ufak bir sekilde geliyor gürültülü değil. Bir sorun teşkil eder mi yani bu normal bir şey mi? Not: Ses sağ alttan geliyor.

Hocam bu konu ile aynı soruna sahipsiniz galiba büyük ihtimalle bir vida kasayı açmadan ne olduğunu anlamak pek kolay değil açıkçası.

Bir vida veya vida tutucu yerinden çıkmış olabilir. İçini açıp bakmak lazım. İçini açınca garanti iptal olabiliyor, haberiniz olsun.

Yerinden çıkmışsa ne olur bir sıkıntı olur mu?

Sağ altta cihazin batarya kısmı var emin misin oradan geldiğine? BIOS pili sallanma durumu oluyordu bunlarda ama o sol tarafta.

Evet eminim sağ alttan geliyor.

Hocam bu konu ile aynı soruna sahipsiniz galiba büyük ihtimalle bir vida kasayı açmadan ne olduğunu anlamak pek kolay değil açıkçası.

Kontrol ettim. Herhangi bir sorun olmayacağını söylüyor çoğu kişi galiba ıdepadin kronik bir sorunu. Tamir edilse bile bir süre sonra tekrar yerinden cıkıyormuş. Ama emin olamadım bu yüzden konu açtım.

Geri
Yukarı