Laptopu monitör olarak kullanmak

1500ms ile 144p görüntü kalitesi🤓

SpaceDesk'i açamaz kasayı hangi ekrana bağlayacak?
İnternetin baska ulkeden falan baglanmiyorsa 1500ms olmaz merak etme.

Ekrani televizyona da baglayabiliyorsun. Tek bir monitor olarak kullanacağını bilmiyordum. USB HDMI'i birak, paneli dogru sekilde baglarsa direk monitor bile yapabilir. USB HDMI latency hic mi olusturmuyor?

Ekrani televizyona da baglayabiliyorsun. Tek bir monitor olarak kullanacağını bilmiyordum. USB HDMI'i birak, paneli dogru sekilde baglarsa direk monitor bile yapabilir. USB HDMI latency hic mi olusturmuyor?
Kardeşim sen gelmiş bana internete bağlı şekilde monitör kullan diyorsun ve kablolu bağlantıya gecikme yok mu diyorsun :D :D Alemsin gerçekten. Hdmi hızları ile USB 3.1 hızlarını karşılaştırırsan görürüsün. 600mbps gayet yeterli oluyor 1080p60fps için. İdare etmesi için alıyorsun 360hz kullanmayacaksın laptop ekranında gecikme max 3ms hadi 5ms olsun. SpaceDesk bağlayamazsın çünkü adamın spacedesk açabilmesi için kasaya her türlü monitör bağlaması gerekir. Tamamen saçmalığı savunuyorsun. Karşı çıkayımda ne olursa olsun kafasındasın. Bir de merak etme falan diyor :D Aman kardeşim.

Paneli direkt olarak bağlamak için laptopu söküp çerçevesiz dayanıksız ekranı kasadan ayırıp ayrıyeten 1000 lira para harcayıp adaptör alarak hem laptopu çöpe çıkarıp hem de para harcayarak 15 inç aşırı dayanıksız bir ekrana sahip olursun. Sen en bilginsin kardeşim bunlar bizim hiç aklımıza gelmiyor değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı