Laptop'u Monitöre Bağlamak

phantees

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Benim laptopun özellikleri şöyle.

ASUS X550VX Core i7 7700HQ 2.8GHz-16 GB RAM-1TB+256 SSD-GTX950M 4 GB-15.6"W10

2 Sorum olacak.
1. Bende DisplayPort girişi yok öncelikle onu belirteyim. Laptopu HDMI kablosuyla 120Hz bir monitöre bağlayabilir miyim?(Sanırım HDMI kablosuyla en üst sınır 120Hz miş) Bağlarsam ekran kartım çok iyi değil 120Hz'de bana sıkıntı yaratabilir mi? Açıkcası kaldırır mı?

2. Bu HDMI 1.4 veya 2.0 olayı kablolamı alakalı yksa laptopun HDMI özelliğiyle mi? Çünkü HDMI girişinde veya başka bir yerde senin laptopun HDMI girişi 2.0 veya 1.4'ü destekliyor diye bir şey yazmıyor.

Şimdiden teşekkür ederim yanıtlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI 1.4 veya 2.0 sadece kablo değil monitör ve laptop ile de ilgili. HDMI ile 144Hz alınabilir. Monitör, HDMI kablo ve laptop uygunsa 144Hz alabilirsiniz.

Son düzenleme:
HDMI 1.4 veya 2.0 sadece kablo değil monitör ve laptop ile de ilgili. HDMI ile 144Hz alınabilir. Monitör, HDMI kablo ve laptop uygunsa 144Hz alabilirsiniz.
Öncelikle teşekkür ederim yanıtınız için. Şimdi uygunluğu nasıl anlarız biraz açabilir misiniz. Laptopun özelliklerini yazdım sizce 144hz bağlamaya uygunmudur. Ekran Kartı yeterlimi 144 hz için. İnternetten sipariş edicem cünkü monitör ve kabloyu. Çünkü bazı yerlerde okudum ekran kartı 120hz kaldırmayabilirmiş veya 144hz sizce benim sistemim uygunmu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı