Laptopu temizledikten sonra açılmıyor

trabzoblii61

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop temizliği yapayım dedim. Bitirdim bir açayım dedim videodaki gibi açılıyor hemen kapanıyor ekran gelmeden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla lenovo ideapad 15 100ıdb anakart sanırsam 80QQ gibi bişe tam hatırlamıyorum, bu arkadaşın dediği statik yük olayı olmasın ya
Anakart 2500'e satılıyor internette. Söyle diyeyim, mahallenizde bulunan tamircilere götürmeyin. Kendi teknik servisine götürün. 3k-3.5 k arası olucaktir. Teknik serviste fiyatlar tuzlu.

Anakart 2500'e satılıyor internette. Söyle diyeyim, mahallenizde bulunan tamircilere götürmeyin. Kendi teknik servisine götürün. 3k-3.5 k arası olucaktir. Teknik serviste fiyatlar tuzlu.
Abi ne diyon gözünü seveyim lise öğrencisiyim çantamdaki dürüm mendili yüzünden başıma budamı gelecekti

Anakart 2500'e satılıyor internette. Söyle diyeyim, mahallenizde bulunan tamircilere götürmeyin. Kendi teknik servisine götürün. 3K-3.5 k arası olacaktir. Teknik serviste fiyatlar tuzlu.

Benim attığım model ekran kartlı ve daha farklı sanırım ondan 6200 ama diğerleri 2500 3000 bandında.
Abi ne diyorsun gözünü seveyim lise öğrencisiyim çantamdaki dürüm mendili yüzünden başıma budamı gelecekti.

Yapmadan önce konu açıp sorabilirdin anakart dediğim gibi en hassas bölge hiç öyle temizlenir mi?

Benim attığım model ekran kartlı ve daha farklı sanırım ondan 6200 ama diğerleri 2500 3000 bandında.

Yapmadan önce konu açıp sorabilirdin anakart dediğim gibi en hassas bölge hiç öyle temizlenir mi?
Şehir merkezinde güzel Bi servis buldum oraya götüreyim o zaman ücretsiz hasar tespitte yapıyorlar ana kart değişimi dışında alternatif çıkabilecek başka Bi sorun varmı? ( en rahat kurtulacak sorun en kötü diyebileceğimiz)

Şehir merkezinde güzel Bi servis buldum oraya götüreyim o zaman ücretsiz hasar tespitte yapıyorlar ana kart değişimi dışında alternatif çıkabilecek başka Bi sorun varmı? ( en rahat kurtulacak sorun en kötü diyebileceğimiz)
Büyük ihtimalle anakart bitmiş. En kötü 4k. 4k'dan fazlasını verme.

Bilgisayar anakart değişince ekran kartı ve işlemci modeli değişir mi?
Son durum hakkında;

Göz nuru bilgisayarımın işlemcisi gitmiş bir ıslak mendilin etkisi bende şu an şok etkisi yarattı siz, siz olun acemi bilgisayar sökmeyin

Son düzenleme:
Bilgisayar anakart değişince ekran kartı ve işlemci modeli değişir mi?
Son durum hakkında;

Göz nuru bilgisayarımın işlemcisi gitmiş bir ıslak mendilin etkisi bende şu an şok etkisi yarattı siz, siz olun acemi bilgisayar sökmeyin.

Anakart değişince modeller değişebilir ama çok fazla bir şey bekleme+ masraf o kadar artar. Sanırım APU kullanıyorsunuz işlemci de gittiğine göre anakart değişecek en az 2K masrafı var. Acemi bilgisayar sökmekte sorun yok sorun temizleme şeklin ve dikkatinle alakalı yoksa video izleyerek rahatlıkla temizlersiniz.

Geri
Yukarı