Laptopu yatakta kullanmak

Ben de conquerors blade oynarken islemciyi 100 derecede gorunce laptopi 2 kitabin ustune oturttum turbo boostu da kapattim 20 derece kadar sogudu soba gurul gurul yanmasa sorun degil de ortam sicak fanlar ne yapsin
Yegenin eski laptopini kucakta kullaniyordum hava almasini engellemezsen sorun cikarmaz.

Önemli olan laptobun hava alan ve hava veren ızgaralarının ağzının kapanmaması, bunu doğru bir pozisyonda kucağınızda da sağlarsınız, tepside de sağlarsınız masada da sağlarsınız.

Hocam affedersiniz bir yakınım 6-7 saat yetişkin içerikli filmler izliyor bir sıkıntı olmuyor. Nereden biliyorsun dersen program aracılığıyla kontrol ediyorum.

Ben bir keresinde öyle yatağa uzanıp bilgisayarı karnıma koymuştum. Sabah uyandığımda laptop ters bir şekilde yer ile üçgen oluşturmuş halde buldum. Allah'tan yataktan kalkarken ayağımı laptopun üstüne koymamışım yoksa 2 parçaya ayrılırdı.

Laptopu kucağında falan kullanmanı tavsiye etmem. Laptopun ısısı vurduğundan testislerine gelen ısı sperm kalitende sorun yaratabilir. O yüzden elinden gelebildiğince kucağında falan kullanma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…