Laptopu yatakta kullanmak

xCheesy99

Centipat
Makaleler
2
Yer
Kaer Morhen
Yatakta oynuyordum ben eskiden bozulan laptopumu ve yatakteyken elimi yakıyordu o derece.

keremkarakaya

Centipat
Yer
Istanbul

G1G1LE

Picopat
Ben de conquerors blade oynarken islemciyi 100 derecede gorunce laptopi 2 kitabin ustune oturttum turbo boostu da kapattim 20 derece kadar sogudu :) soba gurul gurul yanmasa sorun degil de ortam sicak fanlar ne yapsin :(
Yegenin eski laptopini kucakta kullaniyordum hava almasini engellemezsen sorun cikarmaz.

Bakisanlan

Hectopat
Önemli olan laptobun hava alan ve hava veren ızgaralarının ağzının kapanmaması, bunu doğru bir pozisyonda kucağınızda da sağlarsınız, tepside de sağlarsınız masada da sağlarsınız.

RotasızBey

Decipat
Yer
BesDokuz
Hocam affedersiniz bir yakınım 6-7 saat yetişkin içerikli filmler izliyor bir sıkıntı olmuyor. Nereden biliyorsun dersen program aracılığıyla kontrol ediyorum. 😌

Nicksizfury

Centipat
Makaleler
8
Yer
Dark Souls oynuyor
Laptopu yatakta tepsiye koyarak kullanıyorum. Bu bir sorun teşkil eder mi?

Random atmak istiyorum ama yasak. Hayır bir sorun teşkil etmez hocam da niye tepsiye koyuyorsunuz😂

AcarCnr

Hectopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Ben bir keresinde öyle yatağa uzanıp bilgisayarı karnıma koymuştum. Sabah uyandığımda laptop ters bir şekilde yer ile üçgen oluşturmuş halde buldum. Allah'tan yataktan kalkarken ayağımı laptopun üstüne koymamışım yoksa 2 parçaya ayrılırdı. 😁

Semuch

Femtopat
Laptopu kucağında falan kullanmanı tavsiye etmem. Laptopun ısısı vurduğundan testislerine gelen ısı sperm kalitende sorun yaratabilir. O yüzden elinden gelebildiğince kucağında falan kullanma.

Yeni konular

Yukarı