Laptopum çok yavaş

Maalesef benim bir tavsiyem yok çünkü 1000TL laptop zor hadi aldın büyük ihtimalle 2. el our veya sıfır bulamazsın da bulsan bile GTA SA'yı zor oynarsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL'ye onları kaldıracak laptop bulman tamamen bir mucize. Belki 2. el bulursun.

2. el tercih ederim şu an bütçem kadarını karşılar.

2 Laptopu da satıp üstüne 1000 TL koyarak oyunları orta veya yüksek ayarlarda oynatacak bir masaüstü toplayabilirsin.

Masaüstü için şu an yerim yok ikinci el laptop düşünmüştüm.

Maalesef benim bir tavsiyem yok çünkü 1000TL laptop zor hadi aldın büyük ihtimalle 2. el our veya sıfır bulamazsın da bulsan bile GTA SA'yı zor oynarsın :)

Yüksek kalite olmasa da olur şu anlık vakit geçirmek için giriyorum malım karantina günleri sıkıcı geçiyor :/

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el tercih ederim şu an bütçem kadarını karşılar.

Masaüstü için şu an yerim yok ikinci el laptop düşünmüştüm.

Yüksek kalite olmasa da olur şu anlık vakit geçirmek için giriyorum malım karantina günleri sıkıcı geçiyor :/
masaüstü toplaman her türlü fayda o fiyata alacağın laptop ikinci el bile olsa işe yaramaz maalesef

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı