Laptopum çok yavaş

Bununla PUBG oynayamazsın zaten. 4 GB RAM var Win10 kurulu.

Grundig laptopum vardı yine 4 GB RAM 2 GB ekran kartı ve Win10 kuruluydu ama açılıyordu onda. Ne gerekli oynamam için öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneriniz var mı bu laptopu satarım gerekirse ek bütçe için?

Ama açamıyorum .

2 Laptopu da satıp üstüne 1000 TL koyarak oyunları orta veya yüksek ayarlarda oynatacak bir masaüstü toplayabilirsin.

Maalesef benim bir tavsiyem yok çünkü 1000TL laptop zor hadi aldın büyük ihtimalle 2. el our veya sıfır bulamazsın da bulsan bile GTA SA'yı zor oynarsın

1000 TL'ye onları kaldıracak laptop bulman tamamen bir mucize. Belki 2. el bulursun.

2. el tercih ederim şu an bütçem kadarını karşılar.

2 Laptopu da satıp üstüne 1000 TL koyarak oyunları orta veya yüksek ayarlarda oynatacak bir masaüstü toplayabilirsin.

Masaüstü için şu an yerim yok ikinci el laptop düşünmüştüm.

Maalesef benim bir tavsiyem yok çünkü 1000TL laptop zor hadi aldın büyük ihtimalle 2. el our veya sıfır bulamazsın da bulsan bile GTA SA'yı zor oynarsın

Yüksek kalite olmasa da olur şu anlık vakit geçirmek için giriyorum malım karantina günleri sıkıcı geçiyor :/

masaüstü toplaman her türlü fayda o fiyata alacağın laptop ikinci el bile olsa işe yaramaz maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…