Laptopun 3 kez aynı sıkıntıdan gitmesi

erd0007

Hectopat
Daha fazla  
10.05.2014 tarihinde laptopu koç sisteme yolladım arkadaşlar Laptop modeli Dell insprion 3521 ve laptopun 14 farklı sıkıntısı olduğunu yazdım ve söyledim sesli olarak , fakat laptobu tamir edip geri yolladık dediler, ve laptop elime tekrardan 04.06.2014 tarihinde geldi bana anakart ve ses sitemi değişti denildi , fakat laptobu yapmamışlar aynı şekilde bana geri gelmiş, bu sefer laptobu tekrar yollamamı istediler ve tekrardan gönderdim , bu sefer yolladığımda değişim talebinde bulundum onaylamadılar , ve hardisk , adaptör , klavye'nin değiştiği söylendi ses sistemi değiştimi diye sordugumda evet değişti denildi ve laptop bana geri yollandı 09.07.2014 tarihinde ama birde baktım sol hoparlör den ses gelmiyor sağ hoparlörde cızırtılı ve 3 kez yollamamı istediler touch paddede titreme vardı , şuanda ne yapmam gerekli arkadaşlar nasıl bir yol izlemem lazım para iadesi talebindemi bulunuyum çünkü yapıcakları yok
şimdiden teşşekürler yardımlarınız için..

Bence yapacak birşey yok. Ürünü yollayıp değiştirme talebinde bulunun. Biraz ısrarcı olun. Yalnız ürün çok çok kalitesiz galiba o kadar sıklıkla bozulması normal değil.

Belirli bir sayıda onarıma giderse kısa sür içerisinde direk değişim veya para iadesi yapılması hakkın var diye biliyorum 3 kez üst üste gitmiş ise değişim isteyebilirsin ama bu süreyi tam olarak bilmiyorum biraz ısrarcı olman lazım çünkü hakkını aramazsan hiç bir şey yapmıyorlar.

Aynı sorunla 3 defa servise giderse bire bir değişim, yoksa üst modeli ile arızalı ürünün değişmesi lazım. Durum böyleyse gerekli işlemleri yap.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı