Laptopun boşluk tuşuna sert bastım

Bir şey olmaz olsaydı şu an çalışmıyor oluyordu tuş çalışıyorsa başka da bir şey olmaz.
Hocam millet enter tuşuna düşmana vurur gibi basıyor, bir şey olmuyor. Korkmanıza gerek yok.

Özellikle LoL oynayanlar Q W E R tuşu genelde işkenceye maruz kalır.

Eski laptopumda oyunu kaybedince fanların olduğu bölümdeki klavye tuşlarına baya sert bir şekilde basmıştım. Herhalde klavye fanlara değmişti çünkü tam bastırırken fanların ordan kötü bir sürtünme sesi geldi.
Fakat siz space tuşuna basmışsınız. Bir şey olacağını sanmıyorum.

Eski laptopumda oyunu kaybedince fanların olduğu bölümdeki klavye tuşlarına bayağı sert bir şekilde basmıştım. Herhalde klavye fanlara değmişti çünkü tam bastırırken fanların oradan kötü bir sürtünme sesi geldi.
Fakat siz space tuşuna basmışsınız. Bir şey olacağını sanmıyorum.

Aslında aman aman sert basmadım dalgınlıma geldi :D GTA 5'te golf oynarken bastım ama sinirli değildim seste gelmedi herhalde boşluk tuşun altında SSD veya RAM vardı değerlere baktım aynı idi.

Aslında aman aman sert basmadım dalgınlıma geldi :D GTA 5'te golf oynarken bastım ama sinirli değildim seste gelmedi herhalde boşluk tuşun altında SSD veya RAM vardı değerlere baktım aynı idi.
Çatırtı, Çaturtu gelmediyse bir şey olmamıştır herhalde. Endişelenmeye gerek yok. Ben aşırı sert bastırmıştım. Hani sinirlenince bir yeri sıkarsın falan ya, onun gibi bastırmıştım.

Geri
Yukarı