Laptopun ekranı yerinden çıktı

DylanStilinski

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yatarken laptopu kullanıyordum uyuyacaktım laptopu masaya koyacaktım. Laptopun kapağını kaparken çatırdama sesi geldi bir baktım laptopun ekranında sağ alt köşesinden ekran ayrılmış ne yapmalıyım? Evde bir şey yapsamda olur mu yoksa bilgisayarcıya mı götürmeliyim?

IMG_1811.jpeg

IMG_1810.jpeg

IMG_1809.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yatarken laptopu kullanıyordum uyuyacaktım laptopu masaya koyacaktım. Laptopun kapağını kaparken çatırdama sesi geldi bir baktım laptopun ekranında sağ alt köşesinden ekran ayrılmış ne yapmalıyım? Evde bir şey yapsamda olur mu yoksa bilgisayarcıya mı götürmeliyim?

Eki Görüntüle 2153205

Eki Görüntüle 2153206

Eki Görüntüle 2153207

Ekran kasa mentesesi yerinden cikmis gibi geldi bana, eger oyleyse eliniz bu islere yatkin degilse hiç ugrasmayin yapamazsiniz.
İsini temiz yapan bir bilgisayarci sun-fix tarzi bir yapistiriciyla isi cozebilir, diger turlu kasa degistirmeyi falan teklif ederler gereksiz masraf olur.
Ha sadece cita yerinden cikmista olabilir ama fotografta pek oyle gorunmuyor.😇

Eki Görüntüle 2153205

Eki Görüntüle 2153206

Eki Görüntüle 2153207

Menteşenin sertliğinden patlayan ekran çıtaları. İşiniz çok sizin umarım vida yuvaları kırılmamıştır. Garantisi var ise garantide ücretsiz ekran ve menteşe değişimi yapılır bilginize. (firma fark etmiyor)

Menteşenin sertliğinden patlayan ekran çıtaları. İşiniz çok sizin umarım vida yuvaları kırılmamıştır. Garantisi var ise garantide ücretsiz ekran ve menteşe değişimi yapılır bilginize. (firma fark etmiyor)

Garanti olayini atlamisim.
Mumkunse ilk tercih olmali tabii ki.

Garanti süresi geçti muhtemelen durumu aslında şimdiye göre biraz daha iyiydi ama aileden birisi laptopu kapatmaya çalışmış çok daha kötü oldu servise götürsem kaç TL civarı gözden çıkartmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı