Laptop'un Işığı Yanıyor Ama Ekran Gelmiyor

NoqqeR

Hectopat
Daha fazla  
Laptobumun güç düğmesinin ışığı yanıyor fakat laptop çalışmıyor. Sebebini söyleyebilir misiniz? Batarya bozuk diye kullanmıyorum fişten kullanıyorum. Sebebi ne olabilir açılmamasının?

Son düzenleyen: Moderatör:
Işıklar yanıp sadece siyah ekran ise aşağı okumanı tavsiye ederim.

Anakart filan yanmadı. Aynı bilgisayar, aynı sorun bende de var. Sorununuz soğuk lehim.

Size sunacağım çözümü her zaman yapacaksınız.

İlk önce laptop fan çıkışlarını bantlayıp, sonra da klavyeden laptop altına kadar çarşafa sarın. Yapmak istediğimiz dışarı hava veremeyip, ısıyı içeri verip otomatik kapanması. İster kapanmasını bekleyin ister dokunun çok ısındı ise kapatıp açınız.

Bu yöntemle 2 aydır idare ediyorum. Hiç bir türlü zararını görmedim, zaten başka türlüde açamadım. Ben bilgisayarı 4-5 günde bir kapatıyorum.

Dediğim yöntem de sorumluluğu alıp yapınız. Ama dediğim gibi şu ana kadar bir şey olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın düğmesine bastığınızda marka çıkıyormu? bilgisayrı karanlık bir yere götürün ekranda ışık var mı?

Hocam aynı problem bana da oldu benim tek çekincem bu yöntemde sorumluluğu alıp yapınız demişsin de farklı sonuç vermesi muhtemel mi daha kötü sonuçlanıp elimiz de kalmasın makine :D

Yeni konular

Geri
Yukarı