Laptop'un klavyesi süpürge ile temizlenebilir mi?

Ard4x2

Decapat
Merhaba. Başlık biraz garip gelebilir, haklısınız. Ama Laptop'um çok kirlendi. Süpürge ile temizlesem tuşlar çıkar mı? Tuşlar biraz hassas.

Ben geçen hafta bunu yapmıştım. Tabi süpürgeyi en düşük ayarında çalıştırarak.
Ama tavsiyem, bunu yaparken eski dış fırçalarından veya varsa el fırçalarından yararlanmanızdır.

Düşük güçte kullanırsanız zarar vermeden başarılı bir temizlik sağlanır... Fakat bileşen temizliği yapma gereği duyarsanız kesinlikle kullanmamanız gerekli.

Arkadaş cihazın laptop olduğunu belirtmiş. Bunu yapması çok sağlıklı olmaz.

Defalarca yaptım bir sıkıntı yaşamadım o yüzden yazdım. Hatta pat pat diye vurduğum da oldu. Tabi laptopun eski olması beni zarar verir miyim diye düşündürmedi. MSI CRX serisi bir hurdam var. Süpürge ile de temizledim komple klavyeyi söküp nemli hatta domestoslu bezle silip de temizledim. Dikkatli yaptıktan sonra zarar vermezsin.

Defalarca yaptım bir sıkıntı yaşamadım o yüzden yazdım. Hatta pat pat diye vurduğum da oldu. Tabi laptopun eski olması beni zarar verir miyim diye düşündürmedi. MSI CRX serisi bir hurdam var. Süpürge ile de temizledim komple klavyeyi söküp nemli hatta domestoslu bezle silip de temizledim. Dikkatli yaptıktan sonra zarar vermezsin.
Eski veya yeni olması önemli değil. HDD ye hasar verebilirsiniz. Ne olursa olsun ben şahsen tavsiye etmem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı