Laptopun onarım görüp görmediğini anlamak

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
Gittigidiyor'dan aldığım Acer marka laptop sitesinden onarım sorgulama yapınca bu görsel çıkıyor. Sizce tamir görmüş mu oluyor bu ne yapmam gerekir? 2 ay oldu alalı cihazda sorun farketmedim.

IMG_20200910_184701.jpg

Zaten kafanız karışmış, yazılımsal sorun görmediğinizi söylemişsiniz eğer ilk aldığınızda da fiziksel sorun görmediyseniz ve kullanılmış hissiyatı fark etmediyseniz bence hiçbir şey yokmuş gibi devam edin. Eğer çok üzerinde duracaksanız hukuki yollara başvurmaktan başa yol gözükmüyor gibi.

Aldığınız laptop muhtemelen bir başkası tarafından kullanıldı ve kullanan kişi herhangi bir sebeple servise gönderdi. İade/değişim kararı çıktı. Sonra sorun giderildi ve satışa çıkarıldı. Bu devirde kullanılmamış bilgisayar bulmak mucize zaten. 14 gün iade hakkı olursa e ne olacak iade edilen ürünler? :) Bence Acer ile görüşün ve konu hakkında bilgi isteyin. :) Belki de bir yanlışlık vardır, bilemiyorum.

Aldığınız laptop muhtemelen bir başkası tarafından kullanıldı ve kullanan kişi herhangi bir sebeple servise gönderdi. İade/değişim kararı çıktı. Sonra sorun giderildi ve satışa çıkarıldı. Bu devirde kullanılmamış bilgisayar bulmak mucize zaten. 14 gün iade hakkı olursa e ne olacak iade edilen ürünler? :) Bence Acer ile görüşün ve konu hakkında bilgi isteyin. :) Belki de bir yanlışlık vardır, bilemiyorum.
Ben ram artırımı için garantiye yollayacaktim denk geldi yarın arayacağım
Zaten kafanız karışmış, yazılımsal sorun görmediğinizi söylemişsiniz eğer ilk aldığınızda da fiziksel sorun görmediyseniz ve kullanılmış hissiyatı fark etmediyseniz bence hiçbir şey yokmuş gibi devam edin. Eğer çok üzerinde duracaksanız hukuki yollara başvurmaktan başa yol gözükmüyor gibi.
Bıktım artık internetten satın aldığım her ürün için bir şeyle uğraşmaktan ya cidden yordular

Sanırım görmüş. Zaten bu devirde sıfır laptop bulmak mucize. Acer yetkili servisi veya satıcı ile iletişime geçin. Eğer reddederlerse THH'ye başvurursunuz.
Öyle yapıcam da 1.5 ay geçti bende tam artırmak için güya garantiye yollayacaktim bu sayede farkettim yollamayayım mı acaba

Geri
Yukarı