Laptopun saniyelik 80 derece görmesi normal mi?

Withoutac1

Centipat
Arkadaşımın laptopunun fanı susmuyordu Core Temp yükledik. Normal kullanımda 45-55 derece arası gidip geliyor fakat bir iki dakika boyunca incelediğimde arada bir saniyeliğine 70-80 dereceleri görüp indiğini gördüm normal mi? Bu yüzden mi fan susmuyor acaba diye düşündüm.

Arkadaşımın laptopunun fanı susmuyordu Core Temp yükledik. Normal kullanımda 45-55 derece arası gidip geliyor fakat bir iki dakika boyunca incelediğimde arada bir saniyeliğine 70-80 dereceleri görüp indiğini gördüm normal mi? Bu yüzden mi fan susmuyor acaba diye düşündüm.

Laptop ne kadar ısınırsa fan o kadar hızlı döner, laptop un eğer temizlenmemişse temizlettir. Böyle olması normal.

Merhaba bilgisayarın eski ise 90 derecelere kadar normal.
Yeni sayılır ya 8 ay oldu

Laptop ne kadar ısınırsa fan o kadar hızlı döner, laptop un eğer temizlenmemişse temizlettir. Böyle olması normal.

Temizletecek sanırım da garantiye mi yollasa özel servise mi verse onu düşünüyor. Garantide de ısınma sorunu tespit edilmezse ücret alıyolarmış. Öyle bir durumda özel servis daha mantıklı ücreti daha düşüktür bence Yani ısınma bence bariz ama servis sorunu kabul eder mi bakacağız

Geri
Yukarı