Laptopun sıcak havayı attığı yer çok ısınıyor

burki9056

Decapat
Daha fazla  
Bence sıkıntı çıkarmaz ama size sormak istedim. Laptopum ile oyun oynarken sıcak havayı çıkardığı yer bayağı ısınıyor. Ama başka yer ısınmıyor. Bence sıkıntı teşkil etmez çünkü sistem ısınır oyun oynarken. Sizce sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sıkıntı çıkarmaz ama size sormak istedim. Laptopum ile oyun oynarken sıcak havayı çıkardığı yer bayağı ısınıyor. Ama başka yer ısınmıyor. Bence sıkıntı teşkil etmez çünkü sistem ısınır oyun oynarken. Sizce sıkıntı olur mu?
Isı alışverişi :D.
Oyun sırasındaki sıcaklık değerleriniz neler?
Laptoptaki işlemci ve ekran kartı ne?

Onca bileşenin bir yere sıkıştırılması yüzünden yüksek sıcaklıkların olması normal biraz, ben bir sistemin serin çalışmasından yanayım etkili bir soğutma çözümü olarak dizüstü soğutucu alabilirsiniz.

Yanlış bilmiyorsam çoğu dizüstü bilgisayar da, hava akımının olduğu yer ısınıyor. Bu durumun sebebinin de, dizüstü bilgisayar ısınan bölgeyi soğutuyor ve hava akımını dışarı yönlendiriyor diye düşünüyorum. Hatta kendi bilgisayarım adına konuşmak gerekirse, yanında duran fareyi bile ısıtıyor. Problem olmaz derim problem olur, takip etmek gerekiyor. Anormalleşmesi durumunda teknik servis götürüseniz iyi olur.

Geri
Yukarı