Laptopun sol üst çerçevesi çıkması sorun yaratır mı?

Be0rn

Hectopat
Farkında olmadan çantanın içindeki laptopumu yere düşürdüm çantadan çıkardığımda dış kasada bir sorun yok gibiydi kafama ciddi takılan şey sol üst çerçeve biraz çıkmıştı fakat elimle 3 5 saniyede taktım takıldı uzun vadede sorun olur mu? HDD ve SSD'de de sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farkında olmadan çantanın içindeki laptopumu yere düşürdüm çantadan çıkardığımda dış kasada bir sorun yok gibiydi kafama ciddi takılan şey sol üst çerçeve biraz çıkmıştı fakat elimle 3 5 saniyede taktım takıldı uzun vadede sorun olur mu? HDD ve SSD'de de sıkıntı yok.

Problem olmaz. İsterseniz bakıma verebilirsiniz.

Problem olmaz. İsterseniz bakıma verebilirsiniz.

Düşme esnasında donanımsal olarak başka bir sorun olsaydıda kendini belli ederdi diye düşünüyorum sıcaklık değerleri biraz yüksekmiş gibime geliyor şu an ama yüksek ihtimalle paranoyaklık yapıyorum. Düşmeyle alakasız gibi sıcaklık değerleri ulan fan mı kırıldı acaba gibi sorular kafamı bulandırıyor jkljkldfgjfgkdk.

Yok hocam, sorun olmaz. O çerçeve zaten. Ekranın monte edilmesi için koruyucu aparatında. Takmanız doğru olmuş. Çok fazla bölgeye temas etmeyin ama.

Data flex kablosuna yakın bir yere tesir etseydi, kesinlikle bir bakıma gönderin derdim. Ancak, yine de sorun sez ederseniz, bakıma göndermekten çekinmeyin. İyi akşamlar.
Düşmeden kaynaklı başka bir sıkıntı olsaydı belli ederdi herhalde çerçevede kalmıştır umarım sorun.

Düşme esnasında donanımsal olarak başka bir sorun olsaydıda kendini belli ederdi diye düşünüyorum sıcaklık değerleri biraz yüksekmiş gibime geliyor şu an ama yüksek ihtimalle paranoyaklık yapıyorum. Düşmeyle alakasız gibi sıcaklık değerleri ulan fan mı kırıldı acaba gibi sorular kafamı bulandırıyor jkljkldfgjfgkdk.
Bir şey olmaz hocam. Ben kaç kere elimden mermer zemine düşürdüm laptop'u. 1 kez ekran flex kablosu çıktı o kadar. Sizinki daha yumuşak darbe almış. Kafanıza takmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı