Laptopun üstüne soda döküldü

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptopun üstüne soda döküldü direkt şarjdan çıkardım ters cevirip fazla suyu bosaltirken bilgisayarı kapadım. V şekilde getirip salladım fazla su kalmış mi diye peçete ile klavyenin üstünü sildim. Bir bezi ekran ile bilgisayar arasına sıkıştırıp ters bir şekilde köşeye koydum ne yapmam lazım bilgisi olan var mı? Açmayı deneyeyim mi? Daha 10 dakika önce döküldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde de vardır açıp bak ıslak olan yerlerde selpakla kurut beki tüm sodada dökülmüş olabilir ama gene de açıp bak.

Suyun tamamen temizlendiğinden emin olmadan laptopu açmayın veya güç vermeyin hocam imkanınız yoksa bir tamirciye götürüp temizletin 200 TL vermeyeceğim diye laptoptan olursunuz.

Uzun yıllar önce üzerine kola döktüğün laptop ilk aşamada açılmıyordu ancak 2-3 gün sorna tam kuruduktan sonra açılmaya başladı. Pilini de çıakrt en az 2 gün nemsiz kuru ve sıcak (sıcak derken oda sıcaklığı 24-25 derece) yerde beklet öyle açmayı dene.

Suyun tamamen temizlendiğinden emin olmadan laptopu açmayın veya güç vermeyin hocam imkanınız yoksa bir tamirciye götürüp temizletin 200 TL vermeyeceğim diye laptoptan olursunuz.
750 TL istedi mecbur verdim neden bunlar bu kadar pahalı oldu mu ya.

750 TL istedi mecbur verdim neden bunlar bu kadar pahalı oldu mu ya.
Temizlik artı her parçayı sokup tonik falan sikti arkadaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı