Steam Last Epoch Türkçe yama önerisi

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Last Epoch için Türkçe yama öneriniz var mı? Aşağıdaki siteden giriş yapıp indirmek istedim fakat yamaya erişemiyorum. Yamaya erişebilen var mı ?

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Şu yüzden olabilir destekçi üye paylaştı ise bizde Free üyelik oldugu için indiremiyoruz olabilir aynı hatayı bende alıyorum Türkçe yamayı alabilsek oynasak.

Last epoch için Türkçe yama öneriniz var mı? Aşağıdaki siteden giriş yapıp indirmek istedim fakat yamaya erişemiyorum. Yamaya erişebilen var mı?

Eki Görüntüle 2126961

Yama destekçi üyelere açıkmış 120 TL verip indirebiliyoruz Erken erişimde olduğu için sanırım

Last epoch için Türkçe yama öneriniz var mı? Aşağıdaki siteden giriş yapıp indirmek istedim fakat yamaya erişemiyorum. Yamaya erişebilen var mı?

Eki Görüntüle 2126961

Discord kanallarında sordum bilgi aldım dün gece erken erişimde oldugu için destekçi üyeler indireibliyormus daha sonra genel indirmeye açıcaklarmıs biraz daha beklemeliyiz.

Son düzenleme:
Şu yüzden olabilir destekçi üye paylaştı ise bizde Free üyelik oldugu için indiremiyoruz olabilir aynı hatayı bende alıyorum Türkçe yamayı alabilsek oynasak.

Yama destekçi üyelere açıkmış 120 TL verip indirebiliyoruz erken erişimde olduğu için sanırım.

Discord kanallarında sordum bilgi aldım dün gece erken erişimde oldugu için destekçi üyeler indireibliyormus daha sonra genel indirmeye açıcaklarmıs biraz daha beklemeliyiz.

Hocam çok teşekkür ederim emeğiniz için. İngilizce olarak ilerleyip açıldıktan sonra Türkçe yamayı kuracağız artık 🙂. Tekrar teşekkür ederim.

Hocam çok teşekkür ederim emeğiniz için. İngilizce olarak ilerleyip açıldıktan sonra Türkçe yamayı kuracağız artık 🙂. Tekrar teşekkür ederim.

Rica edeirm bende başlamadım oyuna TR yama gelsin onunla beraber başlamayı düşünüyorum itemler vs düşüyor ne işe yarıyor ediyor bilmiyorum İngilizce mahlum biraz zayıf.

Yeni konular

Geri
Yukarı