Satılık Last of Us 2 Hesabı

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar. Kendiniz girip bakabilirsiniz. Instagram Konsolum adlı bir sayfadan yaklaşık 1 senedir oyun alıp oynuyorum. Bu çalıntı hesap satan siteler değiller. Açıkçası ben böyle bir şey asla yaşamadım. TLOU 2 Hesabı satın aldım oynadım, bitirdim. Muazzamdı. Şimdi RDR2 almak istiyorum. Konsolum sayfasında 130 TL hesabı da 130 TL'ye satıyorum. Ben TLOU 2 hesabını 250 TL'ye satın aldım. Normalde 200 TL fakat kendi hesabınızdan da oynamak isterseniz 50 TL fark ödüyorsunuz. Ben onu da ödeyip 250 TL'ye satın aldım. Uzun lafın kısası hesabım satılık 130 TL'ye pazarlık yok. Tek amacım RDR 2 oynamak. Zaten onu da bitirince satıp o sayfadan başka oyun alırım muhtemelen.

Hocam şimdi hesabı alırken e posta falan da veriyor musunuz? Hesap tamamen size mi ait? E-postasını değiştirebiliyor muyuz? Alım sürecinizi çok iyi anlayamadım.

Hocam şimdi hesabı alırken e posta falan da veriyor musunuz? Hesap tamamen size mi ait? E-postasını değiştirebiliyor muyuz? Alım sürecinizi çok iyi anlayamadım.

Hocam şu şekilde işliyor ben e-posta şifreyi veriyorum fakat değiştirmeniz yasak işte burada güven problemi oluyor zaten ben giremiyorum hesaba zaten aynı anda olmuyor, satın aldığım yer değiştirirsem hesabın kitleneceğini söyledi alırken zaten bir bilgilendirme paragrafı atıyorlar size satın alacak kişiye bende onu atacağım zaten

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı