Last of Us mı Cyberpunk mı alınmalı?

onur9835

Decapat
Daha fazla  
Epic indirimleri bitmeden önce Uncharted, Hades ayrıca Last of Us ya da Cyberpunk almak istiyorum ama bu ikisi arasında karasız kaldım. Fikirleriniz için size danışmak istedim. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Epic indirimleri bitmeden önce Uncharted, Hades ayrıca Last of Us ya da Cyberpunk almak istiyorum ama bu ikisi arasında karasız kaldım. Fikirleriniz için size danışmak istedim. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim.
Cyberpunk u fazla bilmemekle beraber The Last of Us tan iyi bir bilgisayarınız varsa pişmanlık duyacağınızı sanmam.

Hikaye olarak TLOU daha iyi, fakat oyun süresi olsun çeşitlilik olsun ne bileyim modlama falan olsun cp 2077 daha iyi. TLOU serisini izleyip cp 2077'yi ise oynamış biri olarak cp 2077'yi tercih ederdim. TLOU zaten düz hikayeli oyun olduğu için izlemek veya oynamak çok fark ettirmez TLOU film gibi bir şey. Fakat cp 2077 aksiyon açık dünya oyunu olduğu için, izlemek oyunu oynamak kadar keyif vermez. Eğer sistemin iyiyse ayarları fulleyip arabayla şehirde sağı solu bile gezersin. Özellikle gece gezmenin tadı bir başka.

indir (6).jpeg

Hikaye olarak TLOU daha iyi, fakat oyun süresi olsun çeşitlilik olsun ne bileyim modlama falan olsun cp 2077 daha iyi. TLOU serisini izleyip cp 2077'yi ise oynamış biri olarak cp 2077'yi tercih ederdim. TLOU zaten düz hikayeli oyun olduğu için izlemek veya oynamak çok fark ettirmez TLOU film gibi bir şey. Fakat cp 2077 aksiyon açık dünya oyunu olduğu için, izlemek oyunu oynamak kadar keyif vermez. Eğer sistemin iyiyse ayarları fulleyip arabayla şehirde sağı solu bile gezersin. Özellikle gece gezmenin tadı bir başka.

Eki Görüntüle 2078653
Her kelimesine katılıyorum. Oyunu bitirdim gidip farklı bir build ile yeniden başladım ve işin garibi sıkılmıyorsun aynı şeyi yapmaktan. Tek dileğim şu oyunu 4K da full grafiklerde bitirmek :D

Her kelimesine katılıyorum. Oyunu bitirdim gidip farklı bir Build ile yeniden başladım ve işin garibi sıkılmıyorsun aynı şeyi yapmaktan. Tek dileğim şu oyunu 4K da Full grafiklerde bitirmek :D

Aynı şekilde benim de dileğim o. En azından 4K ya gelene kadar 1080p de oynayabilsem. Önce bilgisayarı almıştım sonra monitör alırım dedim. Ben parayı denkleştirdikçe monitörlerin fiyatları arttı 1600x900'de kaldım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı