Last of Us part 1 "D3d_feature_level_12_0" hatası

YagizAktug

Hectopat
Yer
Tekirdağ/Kapaklı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1682608615660.png

DirectX 12 olması gerekiyor demeye çalışıyor diye anladım ama DxDiag'da zaten DirectX 12 yazıyor nasıl düzeltilebilir?

O zaman VK3D ile denemeye bak;

Buradan indir ve Last of US part 1 uygulamaının kurulu olduğu yer ata. Yani oyunun çalıştırılan exe nerede ise ve sonra çalıştır oyunu.

Olay ekran kartıyla ilgili, sanırım GTX 1660 kullanıyorsunuz, sürücü güncelleştirmeyi deneyin. The Last of Us ile ilgili Nvidia sürücüsü yayınlanmıştı özellikle o güncellemeye sahip olduğunuzdan emin olun, oyunun crash sıkıntısını çözüyordu çünkü o sürücü bunu da çözebilir.

Olay ekran kartıyla ilgili, sanırım GTX 1660 kullanıyorsunuz, sürücü güncelleştirmeyi deneyin. The Last of Us ile ilgili NVIDIA sürücüsü yayınlanmıştı özellikle o güncellemeye sahip olduğunuzdan emin olun, oyunun crash sıkıntısını çözüyordu çünkü o sürücü bunu da çözebilir.

En son sürüm var zaten.

Buradan indir ve Last of US part 1 uygulamaının kurulu olduğu yer ata. Yani oyunun çalıştırılan exe nerede ise ve sonra çalıştır oyunu.
Deniyorum hocam

Buradan indir ve Last of Us part 1 uygulamaının kurulu olduğu yer ata. Yani oyunun çalıştırılan exe nerede ise ve sonra çalıştır oyunu.

Hocam ben bunu indirmeyi beceremedim nasıl yapacağım yardım eder misiniz? :D

Son düzenleme:
En son sürüm var zaten.

Deniyorum hocam

Hocam ben bunu indirmeyi beceremedim nasıl yapacağım yardım eder misiniz? :D
Tar.zst diye dosya var ya bu sitede;
Screenshot_2023-04-29_11-27-11.png

İndir o dosyaı ve Winrar programı ile aç.
İçinde bir yada bir kaç tane .dll dosyası vardır.

Onun oyunun kurulu olduğu klasöre, yani oyunun çalıştırılan .exe dosyasının olduğu klasöre atacaksın.
Bu .dll dosyaları oyunu Direct12 API'den Vulkan API'ye çevirecek.

Tar.zst diye dosya var ya bu sitede;
Eki Görüntüle 1758885

İndir o dosyaı ve Winrar programı ile aç.
İçinde bir yada bir kaç tane .dll dosyası vardır.

Onun oyunun kurulu olduğu klasöre, yani oyunun çalıştırılan .exe dosyasının olduğu klasöre atacaksın.
Bu .dll dosyaları oyunu Direct12 API'den Vulkan API'ye çevirecek.
1682839399429.png

Böyle hata alıyorum

Geri
Yukarı