Last of Us part 2 alınır mı?

OrhanBaba

Hectopat
Bu oyunu seven veya sevmeyen bir ton kişi 2'ye ayrılmış sevenler var. Ben de trailerlere ve enis abinin videosuna göre sevmeye yakınlar arasındayım, sevmeyen varsa ya da sevmeyenlerin neden sevmediğini bilen varsa açıklayabilir mi? Zaten oyunu kesin alacağım ama beklentim şu an tavan, yazacağınız şeylere göre beklentimi biraz düşüreceğim veya yükselteceğim, kesin ve oyun sonunda beklentim yüksek olduğundan kötü bir kısımla karşılaşıp üzülmek istemiyorum. Dediğim gibi bilen varsa yazabilirse sevinirim.

Hikayesi hoşuma gitmedi. Onun haricindeki her şeyi güzel. Ama hikaye büyük bir etken. Bu yüzden sevmiyorum.

Sebebi nedir hani hikayenin neyini sevmedin.
Üzüleceğiniz tek şey hikayenin gidişatı olur (onu da belki de seversiniz bilemem) onun dışında her yönü ile şaheser bir oyun.

Bana biraz anlatın hani ne hoşuma gitmeyebilri.
Hikaye kötü ama alınmayacak bir oyun da değil, 10 senedir başımızın etini hikaye de hikaye diyerek yiyen tayfaya akşama kadar grafik-animasyon övdürttü sonuçta. 😊

Kutulu olarak alın, oynayıp satarsınız.

Hikayenin nesi kötü.
Hikaye kötü ama alınmayacak bir oyun da değil, 10 senedir başımızın etini hikaye de hikaye diyerek yiyen tayfaya akşama kadar grafik-animasyon övdürttü sonuçta. 😊

Kutulu olarak alın, oynayıp satarsınız.

Hikayenin nesi kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı