Last of Us PC portu düzeldi mi?

Ne kadar düzelirse düzelsin "kasıyorsa" diye bir terim olamaz. Sistemin düşükse o oyun kasacaktır zaten.

Yukarıda yazdığın sisteme göre orta ayarlarda sorunsuz oynaman gerekiyor.

Aldığım laptopta zaten her oynadığım oyunu kasmadan rahatça oynadımda 4090 da bile kasıyor falan diyenler duyduğum için açmıştım konuyu düzelmişse güzel :D

Arkadaşın kastettiği buglar düzeltildi mi sorusu? Aşırı buglı denilmişti. Ben de şahsen merak ettim. “kasıyor” deyince siz de haklısınız.

Aldığım laptopta zaten her oynadığım oyunu kasmadan rahatça oynadımda 4090 da bile kasıyor falan diyenler duyduğum için açmıştım konuyu düzelmişse güzel :D
Yani 4090'da kasıyor ama o adamlar 4K Ultra da açıyor ve 75'in altına inince kasıyor diyorlar. :)

Elbette oyunda sorun var mıydı? Gördüğüm en sorunlu oyun. Fakat düzeldiğini düşünüyorum.

TLOU'nun bilgisayar portunda optimizasyonun rezalet seviyede olmasının sebebi çok uzaklardaki oyuncunun göremeyeceği kısımlarında yüklenmesi. Bu sorunu artık çözmüşlerdir diye tahmin ediyorum. Çözmedilerse bile oyun çıktıktan bir hafta içinde oyuncuların yaptığı bir mod ile bu sorunu çözenler var diye biliyorum araştırmanızda fayda var. Buglar kısmında hiçbir fikrim yok düzeltildi mi, düzeltildiyse ne kadar düzeltildi, bunun için bir mod var mı bu konuda bilgim yok. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı