Lastvoice BM800 vs Midex gmx-1st vs Fifine K669B

Prelüd

Hectopat
Mikrofonları, arkadaşlarımla konuşmak ve ses kaydı almak için kullanacağım. Açıkçası iyi bir performans almayı hedefliyorum.

Hangisini almak daha mantıklıdır? Hangisinin ses kalitesi daha iyidir? Lastvoice'ya da Midex olanı alırsam yanında stand ve pop filter sahibi de olabiliyorum fakat Fifine olanı alırsam yalnız mikrofonu alabiliyorum.

BM800'ü alırsam bu setle birlikte almayı planlıyorum. BM800 Mikrofon Set Fiyatları - %38 İndirim

Benzer fiyatlarda önerebileceğiniz daha iyi bir mikrofon varsa önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fifine K669B kendini ispatlamış bir ürün.
BM800 yine kendini ispatlamış bir ürün. Ancak kullanımına dikkat etmek gerek. Ses filtreleri olmadan OBS üzerinde tatmin etmez.

Ancak benim tavsiyem artık bu kadar yüksek bütçelerdeyken HyperX Solocast Gaming Mikrofon öneririm.

2.el üzerinden HYPERX Quadcast bulursanız 1000 TL altı çok daha iyi olacaktır.

Fifine K669B kendini ispatlamış bir ürün.
BM800 yine kendini ispatlamış bir ürün. Ancak kullanımına dikkat etmek gerek. Ses filtreleri olmadan OBS üzerinde tatmin etmez.

Ancak benim tavsiyem artık bu kadar yüksek bütçelerdeyken HyperX Solocast Gaming Mikrofon öneririm.

2.el üzerinden HYPERX Quadcast bulursanız 1000 TL altı çok daha iyi olacaktır.
O fiyatlara çıkarsam ikinci elden 600 lira civarına Blue Snowball ICE, Razer Seiren Mini ve Razer Seiren X alabiliyorum. Onlardan hangisini önerirsiniz?

Söylediklerinizin hepsi iyi.

Ancak Razer Seiren X 600-700 TL bandına giriyor indirimle. Şu anki fiyatı çok abartı.

Razer Seiren Mini çok fazla takip ettiğim bir ürün değil. Ancak yine iş görür. İndirimle 500 TL bandına düşüyor.

Blue Snowball ICE iyi ama eskidi artık.

Bu ürünlerin tek büyük sıkıntısı ise darbeyi direkt olarak almaları.
Shock mount var mı var uyumlu olarak. Ancak onlarda en az 200 TL para.

500 TL Bütçem var Midex GMX1ST ve BM800 arasındayım. BM800 alırsam Masaya sabitlenen stand gelmiyor yanında fakat phantom power var. Midex alırsam phantom power yok fakat full set. Zaten Midex phantom power ile çalışmıyormuş. Hangisini alayım?

Geri
Yukarı