Late Shift tarzı oyun önerisi

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 870 EVO 250 GB
Ekran kartı
NVIDIA GT 430
Anakart
ASUS P5KPL SE
İşlemci
Intel Core 2 Quad Q9500
Selam, Late Shift tarzı veya Super Seducer tarzı olabilir fark etmez, gerçek hayat ve seçime bağlı olan oyun tavsiyesi istiyorum. Bu tarz oyunları çok seviyorum ve genellikle yüksek sistem istemiyor.

Üçünü de sevmiştim. Umarım aralarında oynadıklarınız yoktur da ilgilenirsiniz.

Üçünü de sevmiştim. Umarım aralarında oynadıklarınız yoktur da ilgilenirsiniz.

Oynamadım hiçbirini. Detroit'i sistemim kaldırmaz muhtemelen. Diğerlerini oynayabilirim sistem kaldırıyor gibi.

She Sees Red ve Late Shift oynamıştım. The Complex tekrar indirime girerse almayı düşünüyorum.

Beyond Two Souls / Heavy Rain'ya da sistem gereksinimi bunlara kıyasla daha düşük olan the Wolf Among Us'ı seçebilirsin.

The Wolf Among Us'u ve diğer Telltale oyunlarını oynadım.

Bunlara bakabilirsiniz Heavy Rain ve beyond Two Souls indirimde sistem gereksinimleriniz uyuyorsa oynamadıysanız direkt almanızı öneririm.

Bunlara bakabilirsiniz Heavy Rain ve beyond Two Souls indirimde sistem gereksinimleriniz uyuyorsa oynamadıysanız direkt almanızı öneririm.

Beyond Two Souls uymuyor belki Heavy Rain en düşük ayarlar için 15-20 FPS.

Steam'de Wales Interactive diye bir yayıncı var oyunlara baktım çoğu istediğim tarz ve birçoğu Türkçe dil desteği var. İsterseniz bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Beyond Two Souls uymuyor belki Heavy Rain en düşük ayarlar için 15-20 FPS.

Steam'de wales ınteractive diye bir yayıncı var oyunlara baktım çoğu istediğim tarz ve birçoğu Türkçe dil desteği var. İsterseniz bakabilirsiniz.

Wales interactive'in oyunları bayağı iyi duruyor fakat yakın zamanda zam yemiş 8 TL'lik oyun 130 TL olmuş. İndirim beklemenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı