LazımBana fiyat absürtlüğü

Caner Ülken

Hectopat
Yer
Evinde sakince davul çalıyor.
Daha fazla  
Meslek
Dijital Pazarlama Uzmanı
Arkadaşlar merhaba.
Aşağıda görebileceğiniz üzere Joymarket diye biri RDR2'yi 30₺'ye satıyor. Kendi Steam hesapları olduğunu söylüyorlar ve offline modda oynanabileceğini söylüyorlar. 30₺ için riske girmeye değer mi?

Online sunuculardan yasaklı ikinci el bir hesap anladığım kadarıyla. Çok daha ucuza satan yerler olabiliyor bu tarz oyun hesaplarını. Bu site güvenilir mi bilmiyorum ama fiyat bana absürt gelmedin

Arkadaşlar merhaba.
Aşağıda görebileceğiniz üzere joymarket diye biri RDR2'yi 30₺'ye satıyor. Kendi Steam hesapları olduğunu söylüyorlar ve offline modda oynanabileceğini söylüyorlar. 30₺ için riske girmeye değer mi?

Değmez. RDR2 hiç 30 TL olur mu? Böyle saçmalık olamaz. Epic kuponunuz vars Epic'ten 60 TL indirimle alın derim.

Gerçekten hiç ama hiç güven vermiyor :)

Dosya Ekleri

• RDR2.PNG
    RDR2.PNG
    17,7 KB · Görüntüleme: 101
Oyunları hesap olarak almanızı tavsiye etmiyorum. Bu tür ucuza satılan oyunların hesap olarak satılmasının nedeni çalıntı hesap satmalarıdır. Aynı hesabı bir sürü kişiye satıyorlar. Almanızı kesinlikle tavsiye etmem bu tür hesapların şifresi değişip durmaktadır ve bir sürü kişiye sattıkları için insanlar bir şeyler denemek için de alabiliyor (bkz. Hile). Belki 3-5 saat oynarsınız belki hiç oynayamazsınız. Bu tür ucuza satılan oyun hesapları satın almak paranızı çöpe atmaktır.

Geri
Yukarı