Lazio 0 - Galatasaray 0

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Evet Galatasaray bu sonuçla beraber Avrupa ligini lider olarak tamamladı ve Avrupa ligine son 16'dan direkt katılma hakkı kazandı. Maçla ilgili ne düşünüyorsunuz? Benim düşüncem: Maçta sıkıldım açıkçası temposuz bir maç geçti zaten Galatasaray'a beraberlik yetiyordu ve beraberlik için çıkmış gibiydiler maça. Son bölümde biraz tempo artmıştı. Ve istediklerini de aldılar. Galatasaray'ı aldığı bu sonuçlardan dolayı tebrik ediyoruz.

Evet Galatasaray bu sonuçla beraber Avrupa ligini lider olarak tamamladı ve Avrupa ligine son 16'dan direkt katılma hakkı kazandı. Maçla ilgili ne düşünüyorsunuz? Benim düşüncem: Maçta sıkıldım açıkçası temposuz bir maç geçti zaten Galatasaray'a beraberlik yetiyordu ve beraberlik için çıkmış gibiydiler maça. Son bölümde biraz tempo artmıştı. Ve istediklerini de aldılar. Galatasaray'ı aldığı bu sonuçlardan dolayı tebrik ediyoruz.
Aslında Cica olmadığı için böyle yaptı Fatih Terim. Bunu yapması da gerekirdi ama sonlara doğru Kerem'in forvete gidip Ömer'in sol kanata geçmesini saçma buldum. Zaten sonlardayız zorlamasaydık iyiydi. Yine de ellerine sağlık.

Bu maçta Fatih Terim tüm oyunculara “Aldığınız her topu Musleraya kadar gönderin sadece geri pas yapın.” demişçesine bir hava vardı..
Biz bu anlayışla pozisyon bulamadık evet ama lider çıkması için gol atması zorunlu olan Lazio ilk isabetli şutunu 89. dakika da attı. Bu durum iyi defans yaptığımızı, vakit geçirdiğimizi gösteriyor. Bunun daha dikkat çekmesi gerekirken dikkatinizi çeken şeyin topu Muslera'ya atmamız olması ilginç.

Geri
Yukarı