Giresunspor 0-2 Galatasaray

MehmetSLH

Hectopat
Makaleler
1
Evet maç bitti. Siz bu maç ve marcao hakkında neler düşünüyorsunuz? Ben paylaşsam ban yerim, o yüzden size bırakıyorum.

GALATASARA.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fatih terim ve yönetim halleder GS taraftarının içi rahat olsun. Cezası verilsin ama kadro dışı bırakmak için acele etmeyelim işin aslını öğrenelim öyle bakılır.

Marcao ya özür dilemeli ya da kadro dışı bırakılmalı net onun dışında kırmızı kart yemeden önce çok iyiydik baskılı bir Galatasaray vardı fakat kırmızıdan sonra zor anlar yaşadık. Ama bu oyunla şampiyonluk zor eğer böyle devam ederse.

Fatih terim ve yönetim halleder GS taraftarının içi rahat olsun. Cezası verilsin ama kadro dışı bırakmak için acele etmeyelim işin aslını öğrenelim öyle bakılır.
Bu işin aslını öğrenseniz ne olacak? Profesyonel bir sporcu, onlarca kamera, binlerce seyirci, milyonlarca takipçisi olan bir maçta takım arkadaşına fiziki müdahale yapabilir mi? Küfür bile duysan gerekenin yapılması için teknik ekiple konuşursun. Gencecik çocuğa saldırınca ne oluyor? Bu tavır gelişimini tamamlayamadığını gösterir.

Bir Galatasaray taraftarı olarak hiçbir oyuncunun kulüp değerlerinden üstün tutulamayacağını da bilmenizi isterim. Galatasaray bir eğitim kurumudur. Asırları aşan bir geleneği vardır. Her şeyin ötesinde bu geleneğin dışında bir dizi hareketin izahı yoktur.

@MehmetSLH daha öncede böyle şeyler yapmış. Yanlış biliyorsam geçen sene Halil Dervişoğlu'na tokat atmış ve şimdi de Kerem'e saldırıyor. Ya yüklü bir para cezası almalı ya da kadro dışı bırakılmalı.

Geri
Yukarı