LC Waikiki deprem yardımlaşma seferberliği uyguluyor

564300

Decipat
Bazı fırsatçı satıcılar fahiş arttırdı çoğu şeyin fiyatını ama LC Waikiki deprem yardımlaşma seferberliği uyguluyor yorgan ve battaniye uygun fiyatta.
Her şey var.

"Deprem Yardımlaşma Seferberliğine" LC Waikiki olarak biz de katılıyoruz. Siparişlerinizi, AFAD koordinasyonunda ticari amaç olmaksızın deprem bölgesine ulaştıracağız. lcw.co/yardim linkinden vereceğiniz siparişleri kendi adresinizi ekleyerek tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz AFAD operasyon merkezine yönlendirilecektir.

Yazdığınız .co uzantısı pek güvenilir gelmedi?
.com mu yazacaktınız acaba?

Kopyala yapıştır yaptım mesajı.

Screenshot_20230207_215147_Messages.jpg

Birçok marka destek oluyor helal olsun.

Hepsiburada.
CarrefourSA.
LC Waikiki...
Bulunan yardım kartları.

Sipariş ettiğimiz giysiler direkt deprem bölgesine mi gidiyor yoksa biz mi götürüyoruz?
Siparişleriniz afad operasyon bölgesine yönlendirilecektir. Yazısına göre biz kendi adresimizi girsek dahi yardıma gidecek anladığım kadarıyla. Biz sadece parasını ödeyeceğiz sanırsam.

Sipariş ettiğimiz giysiler direkt deprem bölgesine mi gidiyor yoksa biz mi götürüyoruz?
Siz alıyorsunuz onlar götürüyor anladığım kadarı ile.

Siparişleriniz afad operasyon bölgesine yönlendirilecektir. Yazısına göre biz kendi adresimizi girsek dahi yardıma gidecek anladığım kadarıyla. Biz sadece parasını ödeyeceğiz sanırsam.
Evet.

Geri
Yukarı