LCD çözünürlük yükseltme

okaysogut

Decapat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar kullanmış olduğum Lenovo Ideapad 320 15-ikb modelli laptopum var. İşlemcim I5-7200U ekran kartım 920MX 2 GB. Ekran çözünürlüğüm 1366x768 ve ben bunu 1080P ye yükseltmek istiyorum internette bilgisayarımın modeline uygun 1920x1080 çözünürlüğünde LCD panel buldum. Alıp takmayı düşünüyorum sizce bir uyumluluk sorunu yaşar mıyım donanımsal olarak. Ya da çalışırsa ekran kartı veya işlemciyi yorma gibi bir durumum olur mu? Fazla ağır oyunlar oynayan biri değilim arada bir PUBG Lite oynadığım oluyo bu bilgisayarımda sadece o kadar. Konu hakkında daha önce deneyen veya bilgili olan arkadaşlarımız varsa yardımınıza ve fikrinize ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
oyuna girmedikçe 920mx devre dışında kalıyo onun haricinde intel hd graphics 620 kullanıyor desteklediğine nerden bakabilirim. Aynı zamanda işlemciye çok yük bindiricek şekilde kullanımı arttırırmı sizce.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı