LDAC açınca ses kesilip geri geliyor

eraynzf

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Konu açmıştım Anker vs 1MORE diye ancak zam sonucu 1MORE satın aldım. Bugün geldi, ayarları yaptım ancak LDAC açıp geliştirici seçeneklerinden Full kalite yani 990kb/s seçince şarkı kesilip geri geliyor belirli aralıklarla. Deezer ve Spotify'da denedim. Orta kaliteye yani 660 kb/s alınca ise düzeliyor. Sebebini ve çözümünü bilen varsa yazabilir mi? Telefonum POCO X3 Pro.

LDAC ses kodekinin bir sorunu o. Çok fazla kesilme varsa bilemem fakat LDAC kodekli bazı kulaklıkların bazı tanıtım fotolarında görebilirsin. Kulaklık veya telefon ile bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Çok fazla mı oluyor kesinti acaba.

LDAC ses kodekinin bir sorunu o. Çok fazla kesilme varsa bilemem fakat LDAC kodekli bazı kulaklıkların bazı tanıtım fotolarında görebilirsin. Kulaklık veya telefon ile bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Çok fazla mı oluyor kesinti acaba.

Evet, şarkı dinlerken 3-4 saniyede bir ses gidip geliyor maalesef.

1MORE sonoflow, Amazon üzerinden satın aldım. Çok rahat, ses kalitesi ve ANC'si de çok güzel ancak dediğim gibi böyle bir sorun yaşadım. Sebebi kulaklık mıdır bilmiyorum.

Kanka kulaklık ile bir sıkıntı varmış gibi duruyor fakat tam bilemedim. Eğer Apple Music gibi yüksek ses kalitesini desteklemeyen bir platform kullanıyorsan Spotify gibi 660 kb/s kullanman çok sıkıntı olmaz.

Kanka kulaklık ile bir sıkıntı varmış gibi duruyor fakat tam bilemedim. Eğer Apple Music gibi yüksek ses kalitesini desteklemeyen bir platform kullanıyorsan Spotify gibi 660 kb/s kullanman çok sıkıntı olmaz.

Apple Music değil de aynı şekilde yüksek ses desteği veren Deezer kullanıyorum dediğin gibi 660 kb/s yaptım. Teşekkür ederim vaktini ayırdığın için.

Soru kategorisinde açmamışım sanırım o yüzden işaretleyemiyorum. Yapmanın bir yolunu buluyor musunuz acaba çözüldü yapmak için?

Geri
Yukarı