League of Legends AB Batı Sunucusu Arkadaş Aranıyor!

GodfatherIlker

Hectopat
Daha fazla  
League of Legends AB Batı sunucusunda tek başıma oynamaktan zevk almıyorum arkadaş arıyorum. Türkiye sunucusunda ligim Gümüş 3'tü fakat mağlum Weste geçirince tatsız bir yenilgi aldım. Eğlenmek için oynadığım bir oyun şu anki ligim Bronz 2. Eğer kaybetmeye göz yumabilen ve eğlenmek isteyen arkadaşlar varsa Skype üzerinden iletişim kurabiliriz.

LOL NİCK:FBI Kai
SKYPE İSİM:diologol

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer gerçekten kaliteli birisi isen oynayabilirim.Benim içinde bir bakıma zevk ama yenilmeyi sevmem geneldede oyunu taşırım.

Kesinlikle kötü değilim. Ama iyi de olduğum söylenemez. Uzun zamandır öyle kendimi kaptırır gibi oynamıyorum. İş güç derken 2 senedir önemsemiyorum. Saygıya önem veririm, ben de her zaman giremem. Müsait olduğumuzda gireriz derseniz yeni açarım. Ne zamandan beri batı sunucusuna geçmek istiyordum ben de.

Bazen iyi olmak da yetmiyor kardeşim sözü mü dinlesen de yeterli (tf gireceğimiz zaman vs gibi)zaten saygıya bende önem veririm.
Nick:Kami Sora QQ

Bir yerden sonra presiz gerçekten zor geliyor west serveri kendimden biliyorum her el faker bjergsen gibi herifler geliyor biraz bezdirdi pre olmaması.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı