League of Legends AMD'de çalışmıyor

Berkan Elmalı

Decapat
Bilgisayarım Windows 8.1 AMD'de çalışmıyor. Bunu nasıl mı öğrendim, aygıt yöneticisinden AMD'yi kapattım oyunda FPS düşüşü ve kapanma olmadı. Fakat Intel'i kapatınca oyunda ekran simsiyah oldu. Yani AMD ile çalıştırmıyor. Bence Windows 10'du bilgisayarım Windows 8.1 yaptım. Kaç aydan beri bu sorunla uğraşıyorum. Eskiden oyunun içindeyken aygıt yöneticisinden AMD'yi kapatmıştım. Intel'de çalıştırmıştı 01 FPS olarak. Sonra AMD'yi açtım. AMD ile çalıştırmaya başlamıştı. Çözümü bilen lütfen yazsın bunla uğraşmaktan bıktım!

Bilgisayarım Windows 8.1 AMD'de çalışmıyor. Bunu nasıl mı öğrendim, aygıt yöneticisinden AMD'yi kapattım oyunda FPS düşüşü ve kapanma olmadı. Fakat Intel'i kapatınca oyunda ekran simsiyah oldu. Yani AMD ile çalıştırmıyor. Bence Windows 10'du bilgisayarım Windows 8.1 yaptım. Kaç aydan beri bu sorunla uğraşıyorum. Eskiden oyunun içindeyken aygıt yöneticisinden AMD'yi kapatmıştım. Intel'de çalıştırmıştı 01 FPS olarak. Sonra AMD'yi açtım. AMD ile çalıştırmaya başlamıştı. Çözümü bilen lütfen yazsın bunla uğraşmaktan bıktım!
Neden 8.1 e geçiş yaptınız?

Kardeşim bence yolun başında iken dön LOL çok kötü bir oyun CS:GO oyna PUBG oyna LOL'den vazgeç iğrenç bir oyun.
Adam sana ne sormuş sen ne diyorsun güzel kardeşim? Ama haklısın LOL konusunda ben de oynuyorum :D .

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekrana giden kablo anakartınıza mı grafik kartınıza mı bağlı?

Anakartınıza bağlı ve bu yüzden Intel iGPU'yu kullanıyorsunuz sanırım, grafik kartınızı değil. Ekranınızı kasanın arkasında yere yakın olan bağlantı yerine takın.

Ha bilgisayarınız dizüstüyse başka, ama belirtmediğiniz için hiçbir fikrim yok bilgisayarınız hakkında (Kural 10).

Anakartınıza bağlı ve bu yüzden Intel iGPU'yu kullanıyorsunuz sanırım, grafik kartınızı değil. Ekranınızı kasanın arkasında yere yakın olan bağlantı yerine takın.

Ha bilgisayarınız dizüstüyse başka, ama belirtmediğiniz için hiçbir fikrim yok bilgisayarınız hakkında (Kural 10).
Bilgisayar Dizüstü Geçişli grafiklerde yok sistem ayarlarında.

Radeon Software Version
17.7.1
Radeon Software Edition
Crimson ReLive
Windows Version
Windows 8.1 (64 bit)
System Memory
4 GB
CPU Type
Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @ 2.20GHz
Graphics Chipset
AMD Radeon (TM) R5 M330

Deliricem ya,Yüksek de ne güzel oynuyordum.Deliricem ya Allah'ım.Isınıyordu fakat onda sıkıntı yoktu 1 el attıktan sonra dinleniyodum.Deliricem lütfen biri yardım etsin,yalvarıyorum ya.

Son düzenleme:
Bilgisayar Dizüstü Geçişli grafiklerde yok sistem ayarlarında.

Radeon Software Version
17.7.1
Radeon Software Edition
Crimson ReLive
Windows Version
Windows 8.1 (64 bit)
System Memory
4 GB
CPU Type
Intel(R) Core(TM) i5-5200U CPU @ 2.20GHz
Graphics Chipset
AMD Radeon (TM) R5 M330

Deliricem ya,Yüksek de ne güzel oynuyordum.Deliricem ya Allah'ım.Isınıyordu fakat onda sıkıntı yoktu 1 el attıktan sonra dinleniyodum.Deliricem lütfen biri yardım etsin,yalvarıyorum ya.
Lol klasöründen config açın windowmode =0 duruyordur ona 2 yazın oyuna girin alt+enter yapın düzelecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı