League of Legends Ani Ping Sorunu

Kerem_Efe

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Son birkaç günden beri LoL oynarken ani ping sorunu ile karşılaşmaya başladım. Yakın zamanda bilgisayara format atmıştım bununla bir alakası olabilir mi? WLAN Optimizer adlı programı denedim ancak sonuç alamadım. Format atmadan önce bir sorun yoktu. Bunun bir çözümü var mıdır? Çünkü çok can sıkıcı bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzünden Wifi'yi kapatın ve öyle oynamayı deneyin. Eğer sorun çıkıyorsa Wifi'ye bağlanan herhangi bir cihaz güncelleme tarzı işlem yapıyor olabilir. Sorun devam ederse MH'ni arayın.

Wifi kapatmayı denedim ancak yine bir sonuç alamadım. Müşteri Hizmetlerini aradığımda ise oradan oraya yönlendirdiler yine bir çözüme ulaşamadım. Sorun modemle alakalı olabilir mi acaba? Telefonda ping testi yaptığım zaman yine aynı şekilde ping sorunu oluyor anlık. Ayrıca tam 60 saniyede bir ping artıyor.
Modem : Zyxel P-660N-T1A

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı