League of Legends Clash Turnuvası için ADC veya Support arıyoruz

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhabalar dediğim gibi Clash Turnuvası takımı kurduk fakat bot lane oyuncumuz gelemeyeceği için 1 kişilik yer açıldı. Bottaki öbür oyuncu benim ve ADC ile Support'da oynasam fark etmez.

Gelecek kişinin kümesi Altın3 veya yukarısı olmalı. Oyun içi nickim "Links 2 3 4" ekleyebilirsiniz veya buradan iletişim kurabilirsiniz.

Bendeki problem düzelmediği için ne yazık ki gelebilirim diyemiyorum. Plat4, support veya jungle oynuyorum. Oyunlara geç bağlanıyor olası bir durumda düşüp otomatik lose aldırmak istemem. Umarım keyifli oyunlar geçirirsiniz.

Merhabalar dediğim gibi Clash Turnuvası takımı kurduk fakat bot lane oyuncumuz gelemeyeceği için 1 kişilik yer açıldı. Bottaki öbür oyuncu benim ve ADC ile Support'da oynasam fark etmez.

Gelecek kişinin kümesi Altın3 veya yukarısı olmalı. Oyun içi nickim "Links 2 3 4" ekleyebilirsiniz veya buradan iletişim kurabilirsiniz.
Eski plat 2, yeni gold 3'üm. Sup oynarım.

Bendeki problem düzelmediği için ne yazık ki gelebilirim diyemiyorum. Plat4, support veya jungle oynuyorum. Oyunlara geç bağlanıyor olası bir durumda düşüp otomatik lose aldırmak istemem. Umarım keyifli oyunlar geçirirsiniz.
Teşekkür ederiz :) Gelmeni isterdik.
Eski plat 2, yeni gold 3'üm. Sup oynarım.
Tabii ki oyuna giriş yapıyorum eğer eklediyseniz kabul edeceğim şimdi.

Arkadaşlar 2 kişiyi takımdan attık. 2 kişi lazım Solo hariç gelmek isteyen olursa halen takıma alım devam ediyor.
Nickim: Links 2 3 4

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı