League of Legends Dereceli Döngüsü

UgurAkar38x

Decapat
Yer
Kayseri, Melikgazi
Daha fazla  
Merhabalar, League of Legends'da Avrupa sunucusunda oynuyorum. Bronz 2 derecesindeyim. Son 1 haftadır sürekli yerimde sayıyor gibi hissediyorum. Sürekli bir kazanıp bir kaybediyorum. Örneğin 3 maç kazanıyorum ardından 2 maç kaybediyorum. Böyle bir kısır döngüye girmiş bulunmaktayım. Daha önce benim yaşadığım durumu yaşayan oldu mu? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bunu yasadiktan sonra zaten oyunu birakmazsan kanser olursun. Oyunu birakmani oneririm.

Eger birakmak istemiyorsan yeni karakterler dene normal modda. En guclu karakteri bulduktan sonra yanina bir de arkadaslarini al ve yolo

Ben kapalı seçim oynuyorum. Düzgün bir dereceli sistemi olsa oynarım, ancak en az gold
1'lik bir oyuncu iken bronzda sürtünmeyi kim sever?
1 el kazan, 5 el toxic ve feeder dolu takım gelsin. Sonra sinir ol. Ne gerek var?

Kardeşim soloda Riven oynuyorum bu oyun artık eskisi gibi değil aptal salak çarlar ile yukarı çıkılıyor son 1 haftadır sadece vasıfsız Garen'i oynuyorum 3 günde S2 den Gold'a kastım.Sanada tavsiyem mantıksız saçma hasar vuran ne varsa oyna.

Sadece metadaki şampiyonları oynamak sizi bir yere kadar götürür, gold veya maksimum plat eloya. Onun üstünde sizi en kral şampiyonu da oynasanız oynatmazlar. Oyun eskisine kıyasla yetenek kavramını yitiriyor, tamamen kaybetti demiyorum ama eskisine kıyasla şu an oyun daha kolay. Şu an oyun pick to win gibi bir şey artık yani lane kazanıp kaybetmek artık yapılan picklerden anlaşılır oldu, bazı şampiyonların bazılarını ezmesi imkansızlaştı önceden bu denli pick to win yoktu, yeteneğini konuştururdun. Şimdi sırf aldığın karakter karşıdakinden daha ezik diye lane kaybediyorsun, hatta oyun kaybediyorsun. Bunun önüne geçmeleri gerekiyor kesinlikle. Oynayışını görmeden laf edemem ancak LoL'de golda çıkmak çok kolay bir işlem, 1 hafta bronzdan golda çıkarmam için yeterli bir süreç benim için.

Teşekkürler arkadaşlar, Garen tavsiyesi baya iyi oldu botta arkadaşım Blitzcrank alıyor ben ise Garen dağıtıyoruz ortalığı :D Son oyunum 21/4 Garendi galiba :D
Sadece metadaki şampiyonları oynamak sizi bir yere kadar götürür, gold veya maksimum plat eloya. Onun üstünde sizi en kral şampiyonu da oynasanız oynatmazlar. Oyun eskisine kıyasla yetenek kavramını yitiriyor, tamamen kaybetti demiyorum ama eskisine kıyasla şu an oyun daha kolay. Şu an oyun pick to win gibi bir şey artık yani lane kazanıp kaybetmek artık yapılan picklerden anlaşılır oldu, bazı şampiyonların bazılarını ezmesi imkansızlaştı önceden bu denli pick to win yoktu, yeteneğini konuştururdun. Şimdi sırf aldığın karakter karşıdakinden daha ezik diye lane kaybediyorsun, hatta oyun kaybediyorsun. Bunun önüne geçmeleri gerekiyor kesinlikle. Oynayışını görmeden laf edemem ancak LoL'de golda çıkmak çok kolay bir işlem, 1 hafta bronzdan golda çıkarmam için yeterli bir süreç benim için.
Hocam ben maalesef bronz 2 olduğumdan da anlaşılacağı gibi fazla iyi oynayamıyorum oyunu :D Bencede şu an Topta Darius seçen bir kişiye karşı kazanmam baya zorlaşıyor ama ben Darius alınca kazanıyorum lanemi ama hep takım çok kötü geliyor :D

West diamond olarak şunu söyleyeyim size en azından her pozisyon için 1 karakteri iyi oynamayı öğrenin o sizi bir yere kadar götürür daha sonrasında olay pick to win birazcık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı