League of Legends FPS sorunu

Oyunda sorun olduğunu düşünmüştüm başta. Oyuna girdiğinizde, Svchost.exe 200K'ya yakın bir değere ulaşıyorsa sorun var demektir. Format atıp şimdi giriyorum svchost.ext sorunu kalktı ama hala TF'lerde 30'a felan düşüyor. Toplama halbuki oldukçada sağlam. HD 7870 kart. Önceden 60'tan aşağıya düşmeyen ping 30-40 larda kalıyor...

Arkadaşlar fps yükseltmek için yapabileceğiniz ayarlar var. İlk olarak dikey senkronizasyonu bekleme seçeneğini kapatın.Daha sonra özellikle gölgeler kapalı olsun bilgisayarınızı çok kasar. Diğer kasan şeylerden biri de çevre kalitesi. Bu değerleri düşürdükten sonra düzelecektir. Aynı zamanda genelde oyunun grafik ayarlarında fps limiti 60 veya 80 yapılmış durumda. En alttaki limitsiz seçeneğini seçin. Düzelmiyorsa çift ekran kartı kullanmadığınızdan ve ana ekran kartıyla oyunu çalıştırdığınızdan emin olun.

merhaba , ben bir gamebook almayı düşünüyorum ikinci el ancak kararsızım , bildiğiniz gibi ekran kartları 1-2 yılda yıpranabiliyor. alacak olduğum laptopta gtx560m yüklü ancak sıfır alacak olursam gt740m seçeneklerimin arasında . yani burada sormak istediğim soru league of legends oynarken 1-2 yıl oynanmış bir gtx560m mi daha çok fps almamı sağlar yoksa sıfır bir gt740m mi? gt850m ide karşılaştırırsanız sevinirim

Son düzenleme:
merhaba , ben bir gamebook almayı düşünüyorum ikinci el ancak kararsızım , bildiğiniz gibi ekran kartları 1-2 yılda yıpranabiliyor. alacak olduğum laptopta gtx560m yüklü ancak sıfır alacak olursam gt740m seçeneklerimin arasında . yani burada sormak istediğim soru league of legends oynarken 1-2 yıl oynanmış bir gtx560m mi daha çok fps almamı sağlar yoksa sıfır bir gt740m mi? gt850m ide karşılaştırırsanız sevinirim

Sorunuzun bu konuyla alakası yok. Lütfen Dizüstü ve Netbook bölümünden konunuzu oluşturun.

Arkadaslar bendede msi ge70 apache var ekran karti gtx 850 8 gb ram dun gta 5 ultrada oynadim ekran kartini guncrlledim lol a girdim ve normaldr fps 60 iken 20ye düşmüş nasil duzeltebilirim.

Ekran kartı ve CPU fanlarını temizle. İşe yarar. Termal macunları değiştirirsen senin için gayet iyi olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı