League Of Legends Görev Yöneticisinde 3 Tane Gözükmesi

Kiren

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Oyunu açtığımda görev yöneticisinde 3+1+1 LOL Dosyası açılıyor ve aşırı bellek tüketiyor. Oyunlarda düşük FPS sorunu yaşıyorum. Bundan kaynaklı mı bilmiyorum fakat bunun sebebini bilmek istiyorum. Ve ayrıca bir tane LOL dosyasının diğer LOL dosyalarından farklı bir simge kullandığını fark ettim. Umarım sorun bulunur...

Sistemim;
MSI GTX 1050 Ti
Ryzen 3 1200
GSKILL 8 GB
ASUS A320M-K

loooooooool.png

Oyunu açtığımda görev yöneticisinde 3+1+1 LOL Dosyası açılıyor ve aşırı bellek tüketiyor. Oyunlarda düşük FPS sorunu yaşıyorum. Bundan kaynaklı mı bilmiyorum fakat bunun sebebini bilmek istiyorum. Ve ayrıca bir tane LOL dosyasının diğer LOL dosyalarından farklı bir simge kullandığını fark ettim. Umarım sorun bulunur...

Sistemim;
MSI GTX 1050 Ti
Ryzen 3 1200
GSKILL 8 GB
ASUS A320M-K

Eki Görüntüle 269857

Bildiğim kadarıyla oyunu oynarken olası bir çökmeyi engellemek için çoklu işlem yapıyor.

Eğer yüksek FPS almak aracılığı ile oyun başlayınca İstemciyi Kapat'ı kapalı bıraktıysanız olabilir diye düşünüyorum. İyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı