League of legends takımı

Frknhrmnc

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. League of legends bir takım oyunu olduğu için bazen sevmediğimiz garip davranışlara sahip adamlar gelebiliyor takımımıza bende artık bıktım takım maçlarına yönelmeye karar verdim ancak önce bir takım kurmam gerekiyor. Platin 3 kümedeyim ana koridorum orta koridor. Orman ve üst koridorlarada geçebilirim. Genelde online olabilecek arkadaşlar yorum bırakırlarsa skype üzerinden konuşarak hem dostluk kurar hemde oyundan zevk alabiliriz.

Malesef Türkiye sunucusundayım çok istiyodum şöyle bir takım kurup oynıyalım diye ama ilgilenen yok.

Türkiyede hesap bile bulurum girmek istersen şuan.

Kusura bakma dün oyundan falan toplanıp kurduk takımı hatta 5 maçın 3ünü kazandık bronze 4 olduk. :D Ama platda böyle zevkli ve başa baş maçlar olmuyo açıkçası sanırım takımdan devam edicem. Trde eklemek istersen hesabım YeapRock. Seninlede gireriz.

İlgilenen arkadaşlar olursa güzel bir takım kurabiliriz.

Aynen hem gereksiz kavgalar yok hem birbirine karşı mecburen daha saygılısın. Konuşulacak bir program kullanırsan takımca rahat haraket edebiliyorsun. Bu akşam saat 9 gibi girmeyi planlıyorum girebiliriz isteyenlerle.

Aynen hem gereksiz kavgalar yok hem birbirine karşı mecburen daha saygılısın. Konuşulacak bir program kullanırsan takımca rahat haraket edebiliyorsun. Bu akşam saat 9 gibi girmeyi planlıyorum girebiliriz isteyenlerle.
O zaman benim nickim : Mega Games . Akşam oynarız "Hesabım yanlışlıkla yaptığım bir hata yüzünden 'gerekli' ban yedi ."

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı