League Of Legends her açıldıgında baştan yükleme sorunu

SarapGibisin

Hectopat
Daha fazla  
Oyunumu açtım ilk başta normal güncellemeyi yaptı sonrasında play butonunu yukledi. 1.5 GB civari, sonra oynadım vs. çıktım oyundan bir daha girdim ve bir daha 1.5 GB yükledi ve bunu her girip çıktığımda yapıyor. Sorunumun cevabını bilen var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalarınız salt okunur olabilir. Salt okunur değil ise launcher dosyasının özelliklerini açıp uyumluluk sekmesi altında yönetici olarak çalıştır tikini işaretleyin. Tekrar böyle bir problem ile karşılaşırsanız tamamen bilgisayarınızdan sildiğinize emin olup öyle temiz bir kurulum yapın.

Yeğenimin bilgisayarında da böyle bir sorunu olduğunu söyledi. Sanırım 2-3 gün oldu. Sıfırdan kurulum dışında herhangi bir onarım yapılabilir mi? Evde interneti yokmuş, bu yüzden sıfırdan güncelleme son seçenek olsun istiyoruz.

Yeğenimin bilgisayarında da böyle bir sorunu olduğunu söyledi. Sanırım 2-3 gün oldu. Sıfırdan kurulum dışında herhangi bir onarım yapılabilir mi? Evde interneti yokmuş, bu yüzden sıfırdan güncelleme son seçenek olsun istiyoruz.
Sıfırdan kurulum dışında oyun istemcisinin kendi sunduğu tam onarım aracını kullanabilirsiniz.

Oyun istemcisini çalıştırın > sağ üstteki ayarlar çarkına tıklayın > gelen pencerede genel sekmesi altında "Tam onarımı başlat" tuşuna basın ve istemcinin oyun dosyalarını taramasını bekleyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı