League of Legends hesabı aldım fakat geri alındı

Adama bu site maddelerinin gereğinde üye olurken kabul ettiğini ve tatlı yolla çözemezsek mahkemeye gideceğini söyle. Muhtemelen geri adım atacaktır.
Kişiye siteyle ortak olarak 24 saat süre tanıdık. Kişi yanıt vermiyor üstüne üstelik hesapta maç atmaya devam ediyor. Küstah bir dolandırıcıya rastladık herhalde.

Hesap çalıntıdır geri alamazsın zaten ya çalıntı ya da banlı oluyor hesaplar.

Sanmıyorum hocam hesap 5-6 yıllık. Satıcının maili ile hesap ana kullanıcı adı falan uyuşuyordu. Hesabı istemiyorum zaten. Paramı istiyorum.

Reis bence 1 bardak soğuk su iç çünkü yasal bir şey olmadığı için hakkınıda pek arayabileceğini düşünmüyorum.

Paranızı geri alabilir misiniz bilmiyorum ama eğer yapmak isterseniz Riot destek ekibine o kişinin hesabını sattığını kanıtlayabilirseniz hesaba perma ban atarlar. Sonuçta hesap alım-satım yasak olduğu için sizde haksız duruma düşüyorsunuz satan kişide.

Niye yasal olmasın, dolandırıcılık işte. Giden şikâyet edin. Riot'un yasaklamasıyla TCK'nın bir ilgisi yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…